Вигідні депозити в Україні (Universal Bank): що краще знати

вигідні депозити

Банківські депозити представляють собою безперечно саме той фінансовий інструмент, що зумів завоювати популярність в житті багатьох громадян. Втім, депозити зустрічаються кількох різних видів і до того ж кожен банк додає ще свої особливі умови при заключенні договору. Що варто знати про вигідні депозити та які пропозиції обрати? Саме це й стане темою даної невеликої статті.

Категорії депозитних внесків, які є основними в нашій країні

Депозит на певний термін передбачає внесення грошей під процентну ставку на певний період, який вказується в договорі. По закінченню терміну дії договору клієнт забирає свій внесок.

Внесок до запитання. Як правило, для такого типу депозиту процентна ставка нижча, ніж при строковому вкладі, оскільки так клієнт може забрати гроші коли побажає.

Що варто знати про вигідні депозити?

Варіанти депозитних внесків, які сьогодні пропонуються в банківських установах:

  1. Спеціалізовані депозитні внески, які стосуються окремо виділених категорій населення.
  2. Депозит валютного виду створений для тих, у кого на меті зберігати не лише національну, а й іншу валюту. У разі падіння курсу гривні даний вид внеску передбачає збереження активів клієнта.
  3. Депозити мультивалютного виду — при даному виді депозиту вкладник має можливість перерозподіляти збереження в потрібну валюту без втрати нарахованих відсотків по вкладу.
  4. Якщо відсутнє бажання бігти за значними ставками відсотків, тоді вам підійде ощадний депозит. В досить багатьох банках нараховані відсотки додаються до головної суми вкладу, тим самим збільшуючи його. Нарахована сума береться в роботу при наступному відрахуванні фіксованої ставки відсотків.
  5. Для збирання конкретної грошової суми підійде накопичувальний депозит. Як показує практика, громадяни беруть саме такий вид депозиту у разі збору коштів на нерухомість чи придбання автомобіля.
  6. Розрахункові депозити — за умовами банківського договору з цього виду депозитного внеску передбачається регулярна виплата певної суми за відсотками, наприклад, на пластикову картку або зняття грошової суми з залишенням обов’язкової мінімальної суми на рахунку.

Роздуми про відкриття рахунку

Досить надійне збереження власних грошей та систематичний дохід від цього – це саме те, чим славиться депозит. Тим, хто бажає навчитися відкладати гроші, даний простий спосіб є найбільш доступним виходом. Обираючи банк завжди детально вивчайте його надійність та умови депозитів, які він пропонує.

Шукати тут: https://www.universalbank.com.ua/your-deposits

Категории: 

Опубликовано 04.08.2021 21:58