Які ставки по депозитах на сьогодні в Україні?

ставки по депозитах на сьогодні

Як відомо, громадяни нашої країни можуть вносити власні гроші в банки під відсотки, таким чином збираючи через кілька місяців чи років певний прибуток. Подібні операції мають право виконувати лише банківські установи. Безпосередньо саме депозити надають можливість фінансовим установам робити інші фінансові операції. Виходячи з цього, правове регулювання відносин між власником грошей та банком слід розглянути більш детально.

У відповідності до закону України «Про банки і банківську діяльність» грошовий вклад - це кошти в готівковій або у безготівковій формі, у національній валюті України або в іноземному еквіваленті. Певна сума депозиту знаходиться на рахунку вкладника та вноситься на конкретний період часу, який узгоджується з банком. Передача назад грошей проводиться згідно з тим же договором та законодавством України. Що важливо знати про депозити та відсоткові ставки по депозитах на сьогодні в Україні – дивіться нижче. 

Відповідно до українського законодавства, правове регулювання більшості питань, які стосуються депозитів, не несуть примусовий характер. Для цього і існує договір, де сторони наперед вирішують та узгоджують всі важливі питання. Важливо також не забувати, що додавання грошей на депозитний рахунок вимагає дотримання окремих умов.

Умови внесення депозитних грошей 

Визначено, що договором банківського вкладу може бути передбачено внесення грошових коштів або банківських металів на дещо інших умовах їх повернення. Депозити такого роду називаються умовними. Умови не мають порушувати законодавство. Якщо строки зберігання вкладів визначено узгодженим раніше - вони числяться як строкові. У разі повної відсутності конкретного строку в попередньо узгодженому договорі такі вклади визначають як на вимогу.

У договорі банківського вкладу відмічається наступне:

  1. Кількість коштів, що вноситься на особистий рахунок клієнта.
  2. Повна тривалість актуальності договірного документу.
  3. Відповідальність банку та вкладника.
  4. Можливі умови дострокового розірвання домовленості між банком та вкладником.
  5. Тип депозитних коштів юридичної чи фізичної особи.

Тільки банки мають право створювати депозити

В нашій країні функціонує чимала кількість банків. Різних не до кінця зрозумілих банків рекомендується уникати, щоб не потрапити на обман. Завдання може стати простішим, оскільки існують банки, які надають прозорі можливості оформлення депозитів без різних додаткових умов в договорі. На ринку фінансів нашої країни, кваліфікований банк завжди веде себе впевнено. У той же час, він повинен бути там достатньо багато часу. Щоденне оновлення ринку фінансових послуг країни та світу потрапляє під невсипущий погляд фахівців таких банків. З допомогою цього, умови надання депозитних рахунків зручні для клієнта.

Вибрати успішного постачальника фінансових послуг можливо шляхом вивчення списку передових позицій фінансової сфери країни. Доступні і прості умови депозиту завжди виступають безсумнівним плюсом. У тому випадку, якщо клієнта цікавлять певні питання, в робочий час служба підтримки банку повинна бути готовою відповісти на них. Написавши або зателефонувавши за допомогою форми зворотного зв'язку, клієнт повинен отримати будь-яку консультацію і допомогу. 

Категории: 

Опубликовано 12.06.2020 07:20